نظر کارشناسان ماموت در مورد استفاده از ساندویچ پانل

1- کدام مدل ساندویچ پانل برای کار مناسب تر است؟

 برای استفاده از ساندویچ پانل بسته به نوع محیط و کاربرد مکان می توان از پانل های مختلف استفاده کرد همچنین فضای کاری و نظر مشتری هم در استفاده از ساندویچ پانل نیز دخیل است، برای مثال اگر مشتری دنبال کیفیت در کار باشد،استفاده از ورق گالوانیزه به همراه فوم پلی یورتان بهترین حالت است.

2- کدام نوع پانل از نظر عایق بودن بهتر است؟

 بهتر است بدانید که خود پانل عایق می باشد. اما پانل ها دارای سه نوع هستند (b1.b2.b3) در ایران استفاده از پانل با فوم b2 بسیار بیشتر از سایر مدل هاست زیرا B1خارجی است و در ایران موجود نیست، B3 درصد آتش سوزیش بالاست و در کار استفاده نمی شود.

3- کدام نوع عایق در پانل ها بیشترین کاربرد را دارد؟

 برای ساخت و ساز های معمولی و متوسط همواره از ساندویچ پانل با عایق پلی یورتان استفاده می شود .در واقع این پانل ها از فوم پلی یورتان که به وسیله دو ورق گالوانیزه ( 50 میل) احاطه شده است ساخت میشوند که خود این پانل ها نوعی عایق هستند.

انواع ساندویچ پانل

4 کدام پانل از نظر قیمت مقرون بصرفه است؟

 نمایندگی ماموت 5019 به پشتوانه های رضایت مشتریان خود همواره از نظر کیفیت و قیمت نسبت به رقبا برتری دارد اما در بازار همواره ممکن است محصولی با قیمت کمتر پیدا کنید که قطعا پارامترهای استاندارد ساخت محصول در آن ها رعایت نشده است ما در ماموت 5019 به مشتریان این اطمیمنان را می دهیم که با رعایت استانداردهای ساخت در صورت تمایل اگر مشتری خواهان قیمت مناسب باشد،  پیشنهاد ما این است که از فوم با دانسیته کم (فشردگی کم تر) استفاده کند و یا اینکه نوع ورق ساندویچ پانل را تغییر دهد  فرضا ورقی با ضخامت کمتر (4 میل) در نظر بگیرید تا حجم کلی و هزینه برایش کمتر شود.

تشخیص کیفیت ساندویچ پانل

5 – چگونه می توان تشخیص داد یک ساندویچ پانل مرغوب است؟

 مشاهده تست آزمایش های مختلف ، میزان پروژهای کار شده توسط یک برند همگی در تشخیص درست ساندویچ پانل به شما کمک می کنند، ولی بخاطر داشته باشید همواره تشخیص کیفیت ساندویچ پانل ها در حالت عادی بسیار مشکل است، با این حال در ساده ترین حالت می توان از چند روش ساده برای تست کیفیت کمک گرفت مثلا:

  • فشار دادن قسمتی از ساندویچ پانل
  • کبریت زدن بر روی قسمتی از فوم ساندویچ پانل
  • مشاهد ورق های کارشده روی پانل
  • در نظر گرفتن ضخامت کلی پانل (اندازه گیری با کولیس)
  • دیدن فوم پانل

6 – کدام ساندویچ پانل بهتر است؟ ایرانی یا خارجی؟

شرکت ماموت 5019 با اجرای  پروژه های متعدد در  داخل و خارج  کشور این اطمینان  را  به مشتریان می دهد که ساندویچ پانل های تولید داخل کیفیت خوبی دارند ، حال انکه همه براین اصل اعتقاد دارند کالای خارجی بهتره است ،در حالی که با کیفیت برابر فقط قیمت بالاتری دارد و این نکته باید توجه شود که صرفا قیمت بالا نشان کیفیت بالاتر نیست و در نهایت اینکه کالای داخلی جوابگوی نیاز ساخت و سازهای صنتعی می باشد.

7- عمر مفید هر ساندویچ پانل چقدر است؟

 عمر هر محصول نسبت به استفاده و مراقبت های بعد از آن متفاوت است اما در مورد ساندویچ پانل ها می توان گفت میانگین عمر مفید هر پانل حدودا 10 الی 15 سال است که این دلیل بر توانایی بالای این محصول است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر