امروزه که علم در شاخه های مختلف پیشرفت کرده است.،در حیط ساخت و ساز نیز شاهده مصالح نوین چون ساندویچ پانل ها هستیم ،که با روی کارآمدنشان تا حد زیادی زمان ساخت را کاهش داده اند.لذا در بیشتر سازه ها از نوع های مختلف این مصالح پرکاربرد نظیر ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی به چشم می آید.در واقع ساندویچ پانل ها جایگزین مصالح سنتی شده اند.نکات مهم و اساسی در خرید ساندویچ پانل

نکات مهم و اساسی در خرید ساندویچ پانل

رعایت نکات مهم و اساسی در خرید ساندویچ پانل

نکات مهم و اساسی وجود دارد،. تا بتوانیم هنگام خرید، ساندویچ پانل های خوب و مرغوب را از ساندویچ .پانل های غیر مرغوب شناسایی کنیم. این موارد عبارتند. از:  نوع ورق ، نوع فوم مورد استفاده ، دستگاه های تولید کننده ، شرکت و کارخانه جات تولید کننده ساندویچ پانل و مدت ضمانت که در ادامه .هریک را به طور مختصر توضیح می دهیم با ماموت 5019 نمایندگی برتر ماموت همراه باشید.

نوع ورق در خرید ساندویچ پانل

چون ساختار پانل ها بیشتر بسته به نوع ورق بکار رفته در آن ها دارد.، لذا باید هنگام خرید به نوع ورق در ساندویچ پانل ها توجه کرد، ورق ها به دو دسته گالوانیزه و آلوزینک تقسیم می شوند.همچنین این دو نوع .ورق دارای استحکام و طول عمر بیشتری می باشند.توجه کنید که ورق گالوانیزه در کشور تولید می شود .و بسیار مورد اعتماد است.

نوع فوم در خرید ساندویچ پانل

هسته میانی ساندویچ پانل ها فوم است، پس باید هنگام خرید به نوع فوم توجه کرد،. چرا که فوم ها نقش مهمی در انتقال گرما، سرما،حرارت ، و رطوبت ،به عنوان عایق دارد.در این میان فوم پلی یورتان بهترین نوع است.نکات مهم و اساسی در خرید ساندویچ پانل

نوع دستگاه در خرید ساندویچ پانل

همواره باید دستگاه های تولید کننده ساندویچ بروز، پیشرفته و طبق آخرین استانداردهای جهانی ساخته شده باشند. تا بتوانند محصولی که تولید می کنند نیز استاندارد بوده و در هنگامنصب  ساندویچ پانل دچار مشکل نشویم. تولید پانل های نامرغوب و بی کیفیت به وسیله دستگاه های غیر استاندارد و همین طور تولید ورق و فوم غیر استاندارد، سبب صرف هزینه بیشتر می شود. بنابراین برای تهیه فوم و ورق مورد نظر باید بدانیم از چه شرکتی پانل تهیه کنیم.

شرکت سازنده عامل مهم در خرید ساندویچ پانل 

اگر در هنگام خرید ساندویچ پانل ها تنها قیمت را ملاک کار خود قرار دهید بی شک پشیمان می شوید،چرا که پانل های ارزان قیمت فوم با دانسیته کم دارند،این امر موجب می شود . بعد از مدتی شاهد نشست پانل ها باشید چون فوم ها خوابیده در نتیجه پیج ها شل می شوند.

شرکت های معتبر چون ماموت سعی می کنند جنس های مرغوب و استاندارد در اختیار مشتری قرار دهند.و همواره رضایت مشتری الویت کار آن هاست.

ضمانت در خرید ساندویچ پانل

آخرین مورد در خرید و شاید اساسی ترین نکته در هنگام ارائه محصول به مشتری ضمانت است.،لذا شرکت هایی که جلب رضایت مشتری برایشان اهمیت دارد و خود نیز شرکتی معتبر هستند. نظیر ماموت باید ضمانت کیفیت محصول تولید شده را به مشتری ارائه دهند و در صورت بی کیفیت بودن پنل مربوطه مسئولیت را برعهده بگیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر