چسب پلی یورتان آکفیکس بکی از چسب های بسیار قوی قابل استفاده برای درزگیر است که بر پایه رزین پلی اورتان می باشد. این محصول با بسته بندی خاص تولید و به وسیله گان مخصوص، مورد استفاده قرار می گیرد. برای اطلاع بیشتر از قیمت چسب پلی یورتان آکقیکس وشرایط فروش چسب پلی یورتان آکفیکس با کارشناسان واحد فروش با هلدینگ تماس حاصل فرمایید.

شماره های تماس جهت اطلاع از قیمت چسب پلی یورتان آکفیکس 021-26410435

 

مشخصات چسب ساندویچ پانل چیست؟ کاربرد چسب پلی اورتان آکفیکس ، چسب عایق ساندویچ پانل به علت استفاده در درزگیرهای ساندویچ پانل ها از یک فرمولاسیون خاص و متفاوت برخوردار است. از ویژگی های چسب آکفیکس پلی یورتان می توان به قابلیت چسبندگی بالای آن اشاره کرد.این چسب به شکل عمومی برای درز بندی همه ی مصالح ساختمانی مانند فلزات، سنگ و بتن به کار می رود.

قالبا برای آب بندی کردن ساندویچ پانل و اتصال آنها به یکدیگر از چسب پلی اورتان استفاده می کنند زیرا چسب آکفیکس پلی اورتان یکی از مقاوم ترین و با دوام‌ ترین چسب ‌هاست که اثر آن تا سال ها بدون کوچکترین تغییری باقی می‌ماند. چسب پلی اورتان به دو صورت جامد و منعطف تولید می شود از مزیت های این چسب این است که در محیط بسیار سریع خشک می‌ شوند اما زمان خشک شدن آن آنقدر سریع نیست که مانع از انجام کار شود و خاصیت دیگر آن این است که ضد آب است و قابلیت رنگ شدن دارد همچنین در دماهای مختلف کارایی خوبی از خود نشان می ‌دهد.

از ویژگی های مهم چسب ها آکفیکس پلی یورتان ، این محصول با توجه به حفظ خواص از انعطاف پذیری بالایی در برابر مصالح برخوردار است همچنین این قابلیت را داشته که در برابر تغییرات دمایی مثل گرمای زیاد و یخبندان مقاومت بالایی داشته باشد.