ساندویچ پانل سردخانه‌ ای جهت استفاده در سقف یا دیوار سرد خانه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. و به دلیل نوع اورلپ آن کمترین انتقال حرارت را دارد و بهترین گزینه در ساخت سردخانه های گوناگون در تمام نقاط جغرافیایی ایران است.

انسان از دیر باز به یک وسیله برای نگه داری مواد غذایی خود در دمای امن نیاز داشت. استفاده از چشمه ها، چاه ها، غارهای زیر زمینی، یخچال های قدیمی و در نهایت یخچال ها و سرد خانه های مدرن و هوشمند امروزی نشان دهنده سیر تکامل روش های رفع این نیاز انسان و همچنین اهمیت آن در طول تاریخ بوده است.

برای مشاوره رایگان یا سفارش این محصول، باما تماس بگیرید  09129263457
ساندویچ پانل سردخانه ای
ساندویچ پانل سردخانه ای

معرفی و مشخصات ساندویچ پانل سردخانه‌ ای

ساندویچ پانل سردخانه‌ ای از ضخامت 8 تا 15 سانتی‌متر بنا به کاربری آن تولید می‌گردد.و کمترین انتقال حرارت رو دارد به دلیل اینکه نوع اورلپ آن به گونه ی است که از انتقال حرارت جلوگیری می کند . و در سراسر ایران می توان استفاده کرد.

استفاده از عایقی سبک به نام پلی اورتان که چهل برابر سبک تر از دیوار آجری می باشد و هچنین به دلیل ساختار مولکولی پلی اورتان در برابر بارهای فشاری و ضربه بسیار مقام تر است . و ساندویچ پانل سردخانه ای ماموت به دلیل استفاده از ورق آلوزینك پیش رنگ شده (۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای از بيرون و ۷ میکرون از داخل) در برابر شرایط محیطی مانند رطوبت ، خوردگی و … بسیار مقاوم است

از ویژگی‌های خاص این نوع از ساندویچ پانل‌ها، رعایت اصول و موارد بهداشتی می‌باشد. و ویژگی منحصر به فرد دیگری که ساندویچ پانل سردخانه‌ ای دارد، مقاومت در برابر رطوبت و پوسیدگی است.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل ماموت به دلیل استفاده از ورق آلوزینك پیش رنگ شده (۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای از بيرون و ۷ میکرون از داخل) در برابر شرایط محیطی مانند رطوبت ، خوردگی و … بسیار مقاوم است.

غیر قابل اشتعال بودن نیز دغدغه اغلب خریداران ساندویچ پانل است كه براي رفع آن ماموت اقدام به تولید ساندویچ پانل با فوم غیر قابل اشتغال PIR نموده است .

ضخامت ساندویچ پانل
پاین نوع ساندویچ پانل با ضخامت 8 الی 15 سانتيمتر تولید میشود که بدلیل نوع اورلپ آن کمترین انتقال حرارت را دارد و بهترین گزینه در ساخت سردخانه های گوناگون در تمام نقاط جغرافیایی ایران است.

مزایای ساندویچ پانل سرد خانه ای

– مقاوم دربرابر انتقال رطوبت، حرارت و صوت

– مقاوم در برابر شرایط محیطی و خوردگی‌ها

– غیر قابل اشتعال

– قابل شستشو

کاربرد ساندویچ پانل سرد خانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای برای ساخت و پیاده سازی  سردخانه ی بالای صفر درجه، زیر صفردرجه، تونل های ساختمان های صنعتی مثل کارخانه های صنعتی استفاده می شود. همچنین از ساندویچ پانل سردخانه‌ای در صنایع  مختلف به شرح زیر استفاده می شود.

– ساخت و اجرای  سردخانه‌ها

– صنایع مواد غذایی، حیوانی و دریایی

– صنایع تجهیزات پزشکی، آزمایشی، بیمارستانی و دارویی

– نگهداری مواد روزانه مورد مصرف هتل‌ها ، ورزشگاه‌ها و… از قبیل سبزیجات و انواع میوه‌ها

– دامداری و کشاورزی و فروشگاه‌های صنایع سرد

– تولیدی گل و گیاه

ساندویچ پانل های پیشنهادی ما

1 comment

  1. با سلام نصاب ساندویچ پانل و اجراع کمپ های پیش ساخته هستم ک ده سال سابقه کار دارم معمولا باشرکت پارلو کیان پانل کار کردم کار های چون کمپ پیش ساخته شرکت کیسون در افریقای جنوبی وتجیز کارگاه مپناپتروشیمی عراق ایران خودرو کرج میراب تهران کار کردم نیاز ب کار دارم شماره تماس ۰۹۱۶۸۰۳۳۷۷۹قربانی

    پاسخ

نظری را ثبت کنید

یک × دو =

1 دیدگاه