فروش ساندویچ پانل

مجموعه بزرگ ماموت از قدیمی ترین تولید کننده های ساندویچ پانل در کشور میباشد , شرکت ماموت با تولید ساندویچ پانل با کیفیت و محصولاتی با مقاومت بالا برای مصالح ساختمانی اقدام به فروش کلی و جزئی ساندویچ پانل در سراسر کشور کرده است .قیمت ساندویچ پانل ها نسبت به سایر مصالح ساختمانی مقرون به صرفه تر است.

شرکت ماموت با طراحی ، تولید و اجرای انواع ساندویچ پانل ماموت مانند ساندویچ پانل ،دیواری ،سردخانه ای، سقفی و… واعزام کارشناس و نصابان ماهر جهت اندازه گیری وتعیین نوع مناسب ساندویچ پانل برای خرید و فروش کلی و جزئی ساندویچ پانل و تهیه  لیست سفارش به صورت رایگان و همچنین محاسبه دقیق هزینه واعلام به مشتری بصورت کتبی تواسنته است جوابگوی مشتریان خود باشد.

فروش عمده ساندویچ پانل

ساندویچ پانل دیواری در طرح و رنگ های مختلف و کاربری های متفاوت که برای استفاده در اتاق های تمییز و سردخانه ها و پانل پیچ مخفی مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش عمده ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی هم با تنوع در رنگ و تولید ساندویچ پانل های رنگی و شفاف برای استفاده های مختلف در پوشش های مختلف سقف همچنین تولید انواع فلاشینگ و آبرو با فرم ذوزنقه ورق شادولاین ، ساندویچ پانل سقفی  یکرو ورق  جهت نصب در سالن های مجهز به سقف کاذب به کار برده می شود جهت استعلام قیمت و ارسال فاکتور تماس حاصل فرمایید.

پیشنهاد ماموت به شما در خصوص اجرای ساندویچ پنل در محل مورد نظر و مناسب با کاربری شما جهت کاهش هزینه ها با اعزام کارشناس به محل پروژه جهت اندازه گیری دقیق و تهیه لیست سفارش بدون پرت میباشد.