ایمنی در ساندویچ پانل چقدر است؟ ایمنی در ساندویچ پانل ها همواره بخاطر ویژگی های خاص این مصالح است.به عنوان مثال هنگامی که از عایق فوم پلی یورتان در ساندویچ پانل ها استفاده می شود نسوز بودن این عایق موجب جلوگیری از آتش سوزی میگردد و قطراتی که شعله های آتش را  بیشتر می کند از خود تولید نمی کنند. بی شک ایمنی در ساندویچ پانل ها به خاطر حریق بسیار بالا می باشد.

ایمنی در ساندویچ پانل چقدر است؟

بد نیست بدانید که ساندویچ پانل ها به خاطر ساختاری که دارند از مقاومت و استحکام بالایی برخوردارند، اما جالب است که این پانل ها در عین سختی و سفتی همواره وزن سبکی دارند. لذا هنگام رانش زمین ،زلزله و یا هر گونه بلای طبیعی دیگر باعث خرابی های یشتر یا صدمات و لطمات جانی نخواهند شد.ایمنی در ساندویچ پانل چقدر است؟

مقایسه ایمنی ساندویچ پانل ها با مصالح دیگر

ساندویچ پانل ها همواره از چندین جهت ایمنی و عایق بودن خود را اثبات کرده اند این موارد شامل : ایمنی ، عایق بودن ، بهداشتی بودن و … در ادامه هر مورد را به طور مختصر توضیح می دهیم با ما همراه باشید.

ایمنی در ساندویچ پانل ها (safety of sandwich panel ) بیشتر است یا آجر؟

ساندویچ پانل ها در مقایسه با آجرها و بتن های که ممکن است در اثر عوامل مختلف ریزش کنند و موجب هزینه های گزاف جانی ومالی شوند، شرایط بسیار بهتری دارند، ساندویچ پانل ازمقاومت بسیار بالایی برخوردارند و در نتیجه طول عمر بالایی نیز دارند .استفاده از ورق های آلیاژی منحصر به فرد نیز به ایمنی ساندویچ پانل ها کمک می کند ،این مصالح علاوه بر ویژگی های یاد شده ،خصوصیات دیگری نیز دارند که همین امور سبب صرفه جویی اقتصادی نیز خواهد شد .

عایق بودن در ساندویچ پانل ها چگونه است ؟

ساندویچ پانل ها هممواره عایق خوبی نیز می باشند  از این رو ساندویچ پانل sandwich  panel  در بسیاری از جاها مورداستفاده قرار میگیرند. برای مثال عایق فوم پلی یورتان عایق بسیار مناسب و خوبی در برابر صدا بوده، بنابراین در مکان هایی ماننداستودیو ضبط یا آزمایشگاه هایی که حتی پخش صدا در نتیجه آزمایش تاثیر گذار است.ایمنی درساندویچ پانل چقدر است؟

آیا ساندویچ پانل ها بهداشتی هستند؟

فوم پلی یورتان در ساندویچ پانل ها علاوه بر اینکه موجب عایق بودن میشود باعث عایق میکروب ها و باکتری ها هم می گردد در نتیجه برای مکان هایی که بهداشت بسیار حائز اهمیت است، مانند اتاق تمیز و آزمایشگاه ها یا انبارهایی که مواد غذایی نگه داری میشود ، پنل ساندویچ ها نقشی حیاتی دارند. ضمنا ساندویچ پنل ها قابل شستشو بوده و از لحاظ بهداشتی مد نظر قرار می گیرند که این هم یکی از نکات ایمنی ساندویچ پانل ها می باشد.

ایمنی ساندویچ پانل ها safety of Sandwich Panel

نظری را ثبت کنید

4 × دو =

بدون دیدگاه