انتخاب صفحه

شرکت نمایندگی ماموت 5019 به عنوان بهترین نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت می باشد. که افتخار این را دارد که توانسته اعتماد و رضایت مشتریان با ارائه بهترین محصولات ساندویچ پانل نظیر ساندویچ پانل سقفی، پانل های دیواری، ساندویچ پانل های سردخانه ای و … جلب کند.

نمایندگی ماموت 5019 با بهره مندی از مشاوران، طراحان و با پشتوانه نیروهای فنی و متخصص شروع به کار نموده است. برای تمامی پروژه‌ها علاوه بر کنترل دقیق و پیشرفته مراکز علمی و تحقیقاتی به دقت و تطابق ویژگی‌های مصالح بکار رفته با استانداردهای ملی و بین المللی می‌پردازد و همواره از پیشتازان ارایه طرح‌های نو در زمینه تولید و اجرای انواع پوشش‌های سوله و سازه می‌باشد.

نمایندگی 5019 ماموت

خدمات مجتمع صنعتی ماموت نمایندگی 5019

  • فروش و اجرای انواع ساندویچ پانل‌های سقفی و دیواری:

ساندویچ پانل سقفی برای استفاده در سقف سازه ها کاربرد دارد و با توجه به اینکه سقف ها در معرض بارش باران و برف و وزش باد هستند گام‌ های ذوزنقه‌ ای و شكل اورلپ این نوع ساندویچ پانل امكان نفوذ آب به داخل را از بين می‌برد.

ساندویچ پانل دیواری همان طور که از نام آن مشخص است برای ساخت دیواره ها به کار می رود. معمولا اگر بنایی نیاز به شرایط عایق بودن خاصی نیاز داشته باشد باید به نوع ساندویچ پانل به کار رفته در دیوار ها دقت نمود. ساندویچ پانل دیواری شرکت نمایندگی ماموت کد 5019 از جنس آلوزینک، آلومینیوم و گالوانیزه می باشد. و فوم عایق آن پلی اورتان یا پلی استایرن و یا ورقه های پشم سنگ است. به دليل چسبندگي بسيار خوب لایه عایق به لايه زيره و لايه رويه، اين سه جزء از يكديگر جدا نشدني بوده و بصورت يك شيء يكپارچه عمل مي نمايند.

  • فروش و اجرای پروژه های ساندویچ پانل سردخانه ای:

ساندویچ پانل سردخانه ای یکی از محصولات تولیدی شرکت نمایندگی ماموت کد 5019 می باشد که در ساخت سردخانه ها به کار می رود. جنس عایق به کار رفته در این نوع ساندویچ پانل معمولا پلی یورتان است. در گذشته از پلی استایرن به عنوان عایق ساندویچ پانل استفاده می شد اما چون پلی استایرن در برابر آتش مقاوم نیست، پلی یورتان را جایگزین آن کردند.

  • فروش ساندویچ پانل اتاق تمیز و اجرای طرح های مرتبط با آن:

اتاق تمیز یا کلین روم (clean room) به مکان هایی اطلاق می شود که باید ورود هوا و آلودگی، ذرات گرد و غبار، میکروب ها و … به داخل آن حداقل باشد. ساندویچ پانل اتاق تمیز معمولا صاف و بدون شیار است و یا فقط یک طرف آن شیار دارد تا ورود میکروب به آن کم شود. جنس ساندویچ پانل اتاق تمیز معولا پلی یورتان است که خاصیت نسوز دارد.

ساندویچ پانل

  • ساخت انواع کانکس و سازه‌های پیش ساخته ثابت و متحرک
  • طراحی و اجرای سوله‌های صنعتی و پوشش سقف و دیوار سوله
  • تهیه و توزیع انواع ورق‌های گالوانیزه، آلوزینک، آلومینیوم، روغنی و سیاه
  • تهیه و توزیع  ساندویچ پانل ایکس پی اس (Xps):

ساندویچ پانل ایکس پی اس (Xps) که مخفف پلی استایرن اکسترود شده می باشد یکی دیگر از محصولات شرکت نمایندگی ماموت کد 5019 می باشد. در ساخت ساندویچ پانل ایکس پی اس فضای بین دو ورقه با فوم تزریقی XPS پر می شود.

  • تهیه و توزیع پشم شیشه، پشم سنگ، توری و آهن آلات سبک
  • تهیه و توزیع چسب‌های درز گیر و مایع، جهت آب بندی سقف‌های سوله
  • فروش و اجرای ورق پلی کربنات ایرانی و خارجی