انتخاب صفحه

ساندویچ پانل یکی از انواع ساختار سازه های نوین و مصالح ساختمانی جدید است که علاوه بر تمام ویژگی های بارز آن یعنی

  • بهنیه سازی در مصرف انرژی
  • هزینه نصب و راه اندازی پایین تر نسبت به محصولات مشابه
  • استفاده ترکیبی از ساندویچ پانل و پلی کربنات برای نما و زیبا سازی ساختمان ها
  • داشتن محصول تخصصی برای سقف و دیوار به صورت جداگانه

هر دو وجه کار ساختمان سازی را شامل می شود. در توضیح کامل تر این مطلب اجازه دهید با ذکر مثالی مقصود خود را بیان نماییم.

هنگامی که شما از مصالح سنتی قدیمی مانند اجر و سنگ و سیمان و… استفاده می کنید تمامی این موارد تنها برای زیرسازی و پایه های ساختمان شما چه در سقف چه در دیواره ها و … کاربرد دارد. در مرحله بعدی نیاز است شما با استفاده از نماهای دیگر روسازی کار را انجام دهید و برای زیباسازی ساختمان خود از مصالحی مانند سنگ های تزیینی استفاده نمایید. این کار هم اصطلاحا ساختمان شما را سنگین می نماید و هم هزینه های گزافی برای شما ایجاد می نماید.

هنگام استفاده از ساندویچ پانل و پلی کربنات که در تمام سازه های پیشرفته در سطح استاندارد های بین المللی کار می شود این مشکل کاملا حل شده است. در وافع هر دو مرحله زیرسازی و روسازی کار با استفاده از ساندویچ پانل سقفی و دیواری در طرح ها و رنگ های متنوع انجام میگیرد. تنها کاری که شما باید انجام این است که طرح و رنگ پانل مد نظر خود را انتخاب کرده و به شرکت و نمایندگی ماموت بسپارید. تنوع رنگی ساندویچ پانل ها مخصوصا در سقف سازه ها زیبایی کار شما را چندین برابر می کند.

شرکت ماموت 5019 آمادگی کامل خود را برای اجرای پروژه های شما در سراسر کشور با بهترین قیمت و پشتیبانی عالی در طول اجرای ساندویچ پانل ها دارد.