می 25 2017 0Comment
کانکس

کانکس استاندارد

کانکس استاندارد

در مجتمع صنعتی ماموت كانكس‌ها سبک، مقاوم، عايق در برابر گرما و سرما بوده و کانکس در جهت ايجاد فضاهای بزرگ‌تر قابليت اتصال به يكديگر را دارند. کانکس ها در ابعاد مختلف توليد و پارتيشن بندی داخلی يا طراحی اختصاصی طبق نظر متقاضی اجرا می‌گردد.
دیواره‌ها و سقف از ساندويچ پانل مخصوص ماموت دو رو ورق آلوزينک پيش رنگ شده خارجی دارای پوشش ۲۵ ميكرون رنگ سوپر پلی استر كوره‌ای از رو، و ۷ ميكرونپرايمر مخصوص از زير لايه عايق از فوم پلی اورتان خارجی با دانسيته ۲ +- ۴۰ كيلوگرم در مترمكعب می باشد. ضخامت ديوارها ۴۰ ميلی‌متر، سقف ۵۰ ميلی‌متر

نکس

كف از ساندويچ پانل يک رو ورق پيش رنگ شده آلوزينک و يک رو چوب چند لايه، با روكش كفپوش PVC، ضخامت ۵۰ ميلی‌متر

درب: يک عدد درب ورودی از ساندويچ پانل دو رو و ورق آلوزينک پيش رنگ شده خارجی به ضخامت ۴۰ ميلی‌متر با پروفيل آلومينيوم رنگی مخصوص با دو لايه لاستيک

پنجره‌ها: ۲ عدد پنجره دو جداره يک متری از نوع UPVC رنگی با توری كركره‌ای و پرده لوردراپه

سيستم برق و تلفن: ‌داخل داكت PVC استاندارد BS با كانكتور مربوطه

لوله كشی و شيرآلات: لوله‌ها از نوع سفید و شيرآلات از نوع درجه يک ايرانی

ابعاد: طول از يک متر تا ۱۲ متر، عرض از يک متر تا ۳ متر

تجهيزات سفارشی

  • سرويس بهداشتی فايبر گلاس يا پانلی
  • آبگرمكن
  • دريچه كولر
  • كابينت آشپزخانه
  • پارتيش بندی
  • كفپوش آلومينيوم آج‌دار يا آهن آج‌دار
  • سينک ظرفشويی
  • درب داخل چوبی از جنس HDF
  • پنجره اضافی تک جداره يا دوجداره

مخزن حمل و نقل بین المللی یک کانتینر بزرگ استاندارد حمل و نقل طراحی شده و ساخته شده برای حمل و نقل چندمنظوره است، به این معنی که این کانتینرها می توانند از طریق روش های حمل و نقل مختلف از کشتی به ریل به کامیون بدون بارگیری و بارگیری مجدد خود استفاده شوند. ظروف بین ترانسفورماتور عمدتا برای ذخیره و انتقال مواد و محصولات به صورت موثر و ایمن در سیستم حمل و نقل کانتینرهای جهانی استفاده می شوند، اما تعداد کمی نیز در استفاده های منطقه ای وجود دارد. این کانتینرها تحت نام هایی مانند ظرف، ظرف محموله یا حمل و نقل، کانتینر ایزو، حمل و نقل، کانتینر دریایی یا اقیانوس، کانتینر و یا Conex، جعبه دریایی یا کانتینر شناخته شده است.

ظروف مصارف مختلف در بسیاری از انواع و تعدادی از اندازه های استاندارد وجود دارد، اما نود درصد از ناوگان کانتینری جهانی، به اصطلاح “حمل بار خشک” یا “ظروف کلی” هستند، بسته های فولادی بسته با دوام، عمدتا از هر دو بیست یا چهل پا (6 یا 12 متری) طول استاندارد.  ارتفاع عادی 8 فوت 6 اینچ (2.6 متر) و 9 فوت 6 اینچ (2.9 متر) است – دوم آن ها به عنوان ظروف مکعب یا مکعب با ارتفاع بالا شناخته می شوند.

درست مانند جعبه های مقوایی و پالت ها، این ظروف وسیله ای هستند برای بارگیری محموله ها و کالاها در بارهای بزرگتر و یکپارچه، که می توانند به آسانی قابل حمل، نقل مکان و انباشته شوند و به صورت محکم در یک کشتی یا حیاط بسته شوند. ظروف مصارف مختلف، تعدادی از ویژگی های ساخت و ساز کلیدی را برای مقاومت در برابر تنش های حمل و نقل مجتمع، برای تسهیل حمل و نقل و اجازه دادن به انبساط،است.

در سال 2012، حدود 20.5 میلیون ظروف مصنوعی در جهان از انواع مختلف برای محموله های مختلف وجود داشت.  مخازن تا حد زیادی جایگزین محموله های فله های سنتی شده اند – در سال 2010 ظروف 60 درصد از تجارت دریایی جهان را به خود اختصاص دادند.  روش های جایگزین غالب حمل و نقل محموله های فله ای – مانند گاز، مایع یا جامد – به عنوان مثال توسط کشتی فله یا کشتی مخزن، ماشین مخزن یا کامیون. برای حمل و نقل هوایی، دستگاه بارگیری واحد تعریف شده توسط IATA با وزن کمتر وزن استفاده می شود.

 

 

کانکس ماموت