ساندویچ پانل ماموت تولید شده توسط مجتمع صنعتی ماموت معتبرترین شرکت تولید کننده انواع محصولات ساندویچ پانل در سراسر کشور می باشد. پانل های تولیدی شرکت ماموت در کلیه فضاها همچون نما، سقف و پارتیشن بندی ها استفاده میشود. موارد استفاده از ساندویچ پانل ماموت شامل ساختمان های صنعتی و تجاری، سالن های ورزشی و نیروگاه هاست. این پانل همچنین برای ساخت و ساز ساختمان های صنایع غذایی میتواند مناسب باشد.

برای مشاوره رایگان یا سفارش این محصول، باما تماس بگیرید  09129263457
ساندویچ پانل ماموت
ساندویچ پانل ماموت

معرفی و مشخصات ساندویچ پانل ماموت

ساندویچ پانل ماموت از لحاظ قیمت به صرفه بوده و بهترین کیفیت را در حال حاضر دارا میباشد. همچنین با داشتن کیفیت عالی  حجم بالایی از صادرات کشور را به خود اختصاص داده است. ساندویچ پانل شرکت ماموت متشکل از دو لایه ورق و ما بین آن فرم عایق می باشد. که فوم مخصوص (پلی یورتان) به وسیله چند میکرون پرایمر با ورق های (گالوانیزه یا آلوزینک یا آلومینیوم) تحتانی و فوقانی چسبندگی قطعی برقرار می کنند. فوم عایق می تواند از جنس پشم سنگ، پلی استایرن و پلی اورتان باشد. به دلیل مزیت هایی که فوم پلی یورتان دارد معمولاً برای ساندویچ پانل استاندارد از  این فوم استفاده می گردد.

ساندویچ پانل ماموت در دسته بندی کلی به ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تقسیم میگردد. اتاق های حمل بار و سردخانه ها نیز زیر مجموعه ساندویچ پانل سردخانه ای می باشند.

مشخصات فنی ساندویچ پانل ماموت

در ساندویچ پانل ماموت از فوم پلی اورتان با دانسیته 2 ± 40 کیلوگرم بر متر مربع استفاده می شود. مجتمع صنعتی ماموت تولید کننده ساندویچ پانل با ورق آلوزینگ می باشد. یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان این محصول به کشورهای همجوار اعم از ترکمنستان، عراق، تاجیکستان، امارات متحده عربی می باشد. از خصوصیات ویژه ساندویچ پانل ماموت میتوان، عایق مناسب صدا، سرما و گرما همچنین توانایی تحمل فشار بار بالا نام برد. سبکی و مقاومت عالی در برابر کنش و دیگر حوادث طبیعی و حفظ بهداشت محیطی و سازگاری کامل با محیط زیست می باشد.

انواع ساندویچ پانل ماموت

انواع ساندویچ پانل ماموت شامل

ساندویچ پانل سقفی
ساندویچ پانل دیواری
ساندویچ پانل سردخانه ای
ساندویچ پانل اتاق تمیز
ساندویچ پانل پلی یورتان و پلی استایرن
اتاق ایزوله
می باشد.

در واقع در اتاق های ایزوله، کلین روم، سردخانه های زیر صفر، سردخانه های بالای صفر ساختمان های ویلایی سبک، سقف سوله و دیوار سوله ها، پوشش خانه های ویلایی را از کاربرد ساندویچ پانل می توان برشمرد.

کاربرد های ساندویچ پانل ماموت

از ساندویچ پانل های ماموت می توان برای موارد زیر استفاده کرد.

سوله و ساختمان های صنعتی
کانتینر های حمل و نقل
سرد خانه های ثابت و متحرک
کانکس های ثابت و متحرک
انبار و سیلو
اتاق های عمل و ازمایشگاه ها

ساندویچ پانل های پیشنهادی ما

نظری را ثبت کنید

چهار × 5 =

بدون دیدگاه