ساندویچ پانل سقفی پوششی است که در سقف سازه های پیش ساخته مدرن و صنعتی به کار می رود. این پانل را می توان از ورق های آلوزینک و گالوانیزه که به صورت پیش رنگ شده با ضخامت های مختلف تهیه کرد. تکنولوژی جدید شرکت نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت کد 5019 استفاده از نصب تلفیقی ساندویچ پانل و پلی کربنات می باشد. ساندویچ پانل سقفی 82 درصد کار را پوشش می دهد و 18 درصد باقیمانده را پلی کربنات شفاف و رنگی.

برای مشاوره رایگان یا سفارش این محصول، باما تماس بگیرید  09129263457

ساندویچ پانل سقفی
ساندویچ پانل سقفی

معرفی و مشخصات ساندویچ پانل سقفی

ساندويچ پانل سقفی یکی از انواع ساندویچ پانل می باشد که برای استفاده در سقف کاربرد دارد. با توجه به گام‌ های ذوزنقه‌ ای و شكل اورلپ آن امكان نفوذ آب به داخل را از بين می‌برد. در طول‌ ها‌ی بلند (بالاتر از ۱۳ متر) قابليت اورلپ شدن روی يكديگر نمود بیشتری دارد.
ساندويچ پانل ماموت از نوع سقفی به دو صورت دو رو ورق آلوزينگ و يا دو رو گالوانيزه ، يك رو آلوزينگ و يك رو گالوانيزه ، يك رو ورق آلوزينگ از بيرون و فويل مسلح آلومينيومي از داخل و يا يك رو گالوانيزه از بيرون و يك رو فويل از داخل با ضخامت 4 الي 10 سانتيمتر با فوم تزريقي پلي يورتان سخت توليد مي شود . شرکت های مختلفی به ساخت ساندویچ پانل از جمله ساندويچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری روی آورده اند که ساندویچ پانل هایی در ابعاد مختلف تولید و عرضه می کنند. ساندويچ پانل سقفی یکی از انواع ساندویچ پانل می باشد که در این شرکت در ابعاد مختلف تولید می شود. ساندويچ پانل سقفی دارای کاربرد های بسیاری می باشد و در سقف انواع ساختمان ها و سازه ها، می توان از آن استفاده نمود.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی

پانل های سقفی دارای مشخصات متفاوتی بسته به کاربردشان هستند. بنابراین به راحتی می توانند نیاز پروژه های مختلف را تامین کنند.

 • عرض: عرض مفید پانل ها  به صورت ثابت 1/08 متر می باشد که 7 سانتی متر آن اورلپ می باشد که در نتیجه عرض مفید آن 1/01 می باشد.
 • ضخامت: ضخامت ساندویچ پانل سقفی تولید شده از 4 سانتی متر آغاز می گردد و به ترتیب 5 – 6 – 10 سانتی متر ادامه میابد.
  طول: 2 الی 12 متر به دلخواه مشتری طول پانل ها می باشد.

یک نوع دیگر از تقسیم بندی ها در پانل های سقفی وجود دارد که مربوط به نمای ورق پوششی پانل سقفی می شود. شادولاین طرح ذوزنقه ای و طرح سفال نام هایی است که برای این پانل ها در نظر گرفته اند.

 • ابعاد طرح ذوزنقه ای شامل عرض: ثابت 1/08 متر (7 سانتی متر اورلپ) مفيد  1/01 – طول 2 الی 12 متر به دلخواه مشتری می شود.
 • ابعاد طرح سفال: عرض: ثابت 1/08 متر (7 سانتی متر اورلپ) مفيد  1/01 – طول 1/22 الی 7/015 متر (مضربی از 30/5 سانتی متر)

انواع ساندویچ پانل سقفی

هر نوع پانل پیش ساخته ای می تواند مدل های مختلفی داشته باشد. نوع سقفی ساندویچ پانل ها نیز از نظر نوع طراحی دارای دو نوع متفاوت می باشد.

ساندویچ پانل سقفی ساده
ساندویچ پانل سقفی پیچ مخفی

کاربرد های ساندویچ پانل سقفی

برای محافظت بیشتر از سازه ها همواره باید سقف محکمی را برای آن ها در نظر گرفت. ساندویچ پانل سقفی شرکت ماموت 5019 در نوع پانل های سقفی پلی استایرن و گالوانیزه این اطمینان را به شما می دهد که با خیال آسوده در زیر سقفی ایمن قرار گیرید. از جمله موارد پر کاربرد پانل های سقفی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پوشش سقف و دیوار سوله و ساختمان‌های صنعتی
 • پوشش سقف و دیوار کانتینرهای حمل و نقل
 • پوشش سقف و دیوار انواع سرد خانه‌های ثابت و متحرک
 • پوشش سقف و دیوار کانکس‌ ثابت و متحرک
 • پوشش سقف و دیوار انبار و سیلو
 • پوشش سقف سوله های صنعتی
 • سوله های ورزشی
 • کانکس های پيش ساخته
 • ساختمان های ويلايي و آشيانه های هواپيما

ساندویچ پانل های پیشنهادی ما

نظری را ثبت کنید

هفت + 12 =

بدون دیدگاه