ساندویچ پانل دیواری نمایندگی مجتمع صنعتی ماموت کد 5019 از ورق آلوزینک ساخته می شود. نخستین مشخصه پانل دیواری این می باشد که این محصول به صورت پیش رنگ شده و ضخامت 4 الی 6 سانتیمتری دارد. ساندویچ پانل دیواری دارای رنگ های متنوع می باشد. دیواره سازه های نوین علاوه بر امکان طراحی داخلی حرفه ای ظرفیت این را دارد که طراحی منحصر به فرد خارجی را نیز داشته باشد.

برای مشاوره رایگان یا سفارش این محصول، باما تماس بگیرید  09129263457

MammutSandwichPanelDivari2
ساندویچ پانل دیواری

معرفی و مشخصات ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری محصولی پیش ساخته و آماده برای استفاده می باشد. این محصول متشکل از سه لایه اصلی است که دو قسمت از آن واحد خارجی و یک لایه عایق داخلی می باشند. پانل دیواری برای قرار دادن در دیواره های هر سازه ای تعبیه شده است. انواع سوله ها، کانکس، ویلاها، گلخانه ها و حتی دیوار کشی در ساختمان های جدید نیز از این پانل ها بهره برده اند. دو رو ورق صاف طرح دار با رنگ الکترو استاتیک ضد خش در ضخامت‌های مختلف، عرض ثابت 1.16 متر با ۲ سانتیمتر اورلپ و طول ۱ الی ۱۳ متر به دلخواه مشتری و با طراحی جدید در نمای داخلی و خارجی ارائه می شود.

ساندویچ پانل دیواری دارای دو نوع ورق و دو نوع طرح مخصوص دارای شیار و موج های ریز است. استفاده از لبه‌های کشویی مانند در موقع نصب پانل ها سبب زیبایی و افزایش قدرت تحمل دیواره ها می گردد. علاوه بر این موارد در ساخت آزمایشگاه و اتاق‌ عمل از پانل دیواری بدون موج با عرض ۱/۱۶ سانتی‌متر، کاردهی ۱/۱۴ و طول دلخواه استفاده می شود.

ساندویچ پانل دیواری مانند ساندویچ پانل سقفی از فلزهایی مانند گالوانیزه، آلوزینک و آلومینیوم  ساخته می شود. در بین این فلزها، ورق آلوزینک مانند آلومینیوم خاصیت ضدزنگ زدگی دارد. اما به علت مقاومت بالاتر و درصد خوردگی پایین تر قیمتی مقرون به صرفه دارد. پانل دیواری در پروژه‌های مختلف به عنوان پارتیشن هایی برای جداسازی فضاهای اداری نیز استفاده می گردد.

در این سازه و پانل مدرن، فوم عایق پلی اورتان یا پلی استایرن و یا ورقه های پشم سنگ استفاده می شود. به دليل چسبندگي بسيار خوب لایه عایق به لايه زيره و لايه رويه، اين سه جزء از يكديگر جدا نشدني بوده و بصورت يك شيء يكپارچه عمل مي نمايند.

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری

 • ورق آلوزینک (روی و آلومینیوم) ضخامت 0.5 الی0.7 میلیمتر، عرض ثابت 1.08 متر، طول بین 1 تا 13 متر طبق سفارش مشتری
 • ورق آلومینیوم پیش رنگ ضخامت 0.5 الی0.7 میلیمتر، عرض ثابت 1.08 متر، طول بین 1 تا 13 متر بر اساس سفارش مشتری
 • ورق گالوانیزه ضخامت ضخامت 0.5 الی0.7 میلیمتر، عرض ثابت 1.08 متر طول بین 1 تا 13 متر براساس سفارش مشتری

رنگهای این ساندویچ پانل متنوع بوده و به صورت کوره ای می باشد. نوع پوشش آن بر اساس دورو ورق، یکرو ورق یک رو فویل، یک رو نایلون، یک رو ورق یک رو کاغذ، دورو نایلون، دورو کاغذ، دورو فویل و فوم مورد استفاده برای عایق این ورق ها عایق پلی یورتان با دانسیته 2±40 کیلو گرم برمترمکعب می باشد.

 

نام کالا شرح محصول
ساندویچ پانل دیواری ضخامت 4 سانت دو رو ورق آلوزینک ضخامت 0.5 دانسیته 40 ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت به عرض 1/16 متر، مفيد 1/14 متر (ملاك محاسبه عرض 1/16 می باشد ) با پوشش از دو رو ورق آلوزینک (آلومینیوم و روی) پيش رنگ شده وارداتی به ضخامت 0.5 ميليمتر ( از يك طرف 25 ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي 7 ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با 4 سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته 2±40 كيلو گرم در متر مكعب.
ساندویچ پانل دیواری ضخامت 5 سانت دو رو ورق آلوزینک ضخامت 0.5 دانسیته 40 ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بعرض 1/16 متر، مفيد 1/14 متر (ملاك محاسبه عرض 1/16 می باشد ) با پوشش از دو رو ورق آلوزینک (آلومینیوم و روی) پيش رنگ شده وارداتی به ضخامت 0.5 ميليمتر ( از يكطرف 25 ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي 7 ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با 5 سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته 2±40 كيلو گرم در متر مكعب.
ساندویچ پانل دیواری مدل پیچ مخفی ضخامت 5 سانت دو رو ورق آلوزینک ضخامت 0.5 دانسیته 40 ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بصورت پیچ مخفی بعرض 1/16 متر، مفيد 1/12 متر (ملاك محاسبه عرض 1/16 می باشد) با پوشش از دو رو ورق آلوزینک (آلومینیوم و روی) پيش رنگ شده وارداتی به ضخامت 0.5 ميليمتر ( از يكطرف 25 ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي 7 ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با 5 سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته 2±40 كيلو گرم در متر مكعب.
ساندویچ پانل دیواری ضخامت 4 سانت دو رو ورق گالوانیزه ضخامت 0.4 دانسیته 40 ساندويچ پانل دیواری محصول شرکت ماموت بعرض 1/16 متر، مفيد 1/14 متر (ملاك محاسبه عرض 1/16 می باشد) با پوشش از دو رو ورق گالوانیزه پيش رنگ شده به ضخامت 0.4 ميليمتر ( از يك طرف 25 ميكرون رنگ كوره اي پخته پليستر و از طرف داخل حاوي 7 ميكرون پرايمر جهت چسبندگي قطعي فوم به ورق ) با 5 سانت ايزوله پلي اورتان با دانسيته 2±40 كيلو گرم در متر مكعب.

انواع ساندویچ پانل دیواری

تنوع هر نوع محصولی سبب افزایش کارایی آن در پروژه های مختلف می گردد. ساندویچ پانل دیواری دارای چهار نوع طراحی کاملا متفاوت برای پاسخگویی به نیاز پروژه های مختلف می باشد.

انواع ساندویچ پانل دیواری به شرح زیر می باشد.

 • پانل دیواری ساده
 • پانل دیواری قفل دار
 • پانل دیواری پیچ مخفی
 • پانل دیواری نر و مادگی

کاربرد ساندویچ پانل دیواری

امروزه به دلیل سرعت بیشتر در انجام کارها و قابلیت اجرای آن ها در جاهای مختلف بشر مجبور شده تا محل کار خود را در هر نقطه ی از جغرافیا با امکانات خاص برقرار کند. ساندویچ پانل دیواری که از دو ورق ضد خش طرح دار ساخته شده اند می توانند در ساخت انواع موارد زیر استفاده نمود:

 • دیوار کانتینر و کانکس های ثابت و متحرک
 • دیوار اتاق عمل
 • دیوار سوله و انبار
 • دیوار ساختمان صنعتی
 • دیوار اتاق سردخانه ها

این پانل ها علاوه بر استحکام بالا دارای زیبایی های خاص هستند و حس خوبی را هنگام کار کردن به افراد منتقل میکنند. همچنین ساندویچ پانل های اختصاصی برای فروشگاه های سرپایی مواد غذایی یکی از تولیدات خاص شرکت ماموت 5019 به شمار می رود که در ایران بسیار کمیاب است و کمتر شرکتی قادر به تولید این پانل های خاص می باشد.

ساندویچ پانل دیواری

 ویژگی ساندویچ پانل دیواری ماموت

استفاده از مواد با کارآیی و انعطاف بالا، در عین حال مقرون به صرفه در دنیای پر زرق و برق ساخت و سازها مزیت مهمی است. ساندویچ پانل دیواری یکی از محصولاتی است که دارای ویژگی ها و مزایای زیر است:

 • وزن سبک که در نتیجه می توان فونداسیون و سازه را نیز به همان نسبت سبکتر در نظر گرفت.
 • سرعت حمل و نقل و سهولت نصب در ارتفاع
 • مقاومت زیاد ساندویچ پانل در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله
 • عایق در برابر سرما، گرما، رطوبت و صدا
 • دستیابی به فضای مفید بیشتر به دلیل ضخامت کم دیوارهای ساندویچ پانل
 • صرفه جویی در هزینه های پی سازی و اسکلت ساختمانهای بلند بدلیل وزن اندک سقف و دیوار از ساندویچ پانل ها
 • صرفه جویی در هزینه های سرمایش و گرمایش
 • عبور دادن لوله های آب و فاضلاب و کابل های برق و تلفن به سادگی از زیر شبکه های پانل ها
 • زیبایی محصول و تنوع رنگ
 • سهولت پاکیزگی و نگهداری
 • مناسب برای دیوارهای نما و دیوار های میانی

آیا می دانستید میزان هدررفت انرژی در کشور ما برای هر ساختمان به ازای هر متر مربع نسبت به کشورهای پیشرفته حدود 5 برابر می باشد. به این معنا که ما با استفاده از روش های نوین ساخت سازه ها و به طور خاص استفاده از محصولاتی مانند ساندویچ پانل دیواری در سازه های صنعتی میتوانیم تا 80 درصد صرفه جویی داشته باشیم. بنابراین باید بسیار جدی و سریع به این مورد بپردازیم.

کاملا واضح است که هنوز در عمل سازمان های صنعتی به طور جد برای بهینه سازی مصرف انرژی برنامه خاصی را دنبال نمی کنند. برای مثال ساخت سازه ها با استفاده از محصولاتی مانند ساندویچ پانل و پلی کربنات شفاف باعث می گردد نور کافی وارد فضای کار گردد و نیازی به استقاده از روشنایی های انرژی بر نباشد.

طبق اخرین امارها در وضعیت فعلی بالای ۶۰ درصد از سازه های کشور های توسعه یافته به‌ سبک مدرن و صنعتی ساخته می شود. حدود ۹۰ درصد از واحدهای مسکونی‌ و تجاری با استفاده از تجهیزات از پیش‌ آماده طراحی و پیاده سازی می گردد. با استناد به آمارهای سازمان های ذیربط صنعت ساختمان سازی با توجه به سرمایه گذاری های بالا و نیروی انسانی شاغل در این بخش بزرگترین صنعت کشور می باشد. بنابراین نیاز است با استفاده از محصولات پیش ساخته و آماده مانند ساندویچ پانل دیواری و پانل های سقفی از بار مشکلات این صنعت کاست. متاسفانه در شرایط فعلی تنها عددی در حدود ۳ درصد از ساختمان سازی ها به صورت صنعتی انجام می گیرد.

ساندویچ پانل های پیشنهادی ما

نظری را ثبت کنید

پنج × یک =

بدون دیدگاه